půjčka do 10000
Půjčka do 10000   |   Půjčky bez registru   |   Malé bankovní půjčky   |   Parametry půjčky   |   Na co si dávat pozor   |   ONLINE ŽÁDOSTI
Některé informace mohou být neaktuální a nemusí odpovídat současné právní úpravě v oblasti spotřebitelských úvěrů.
Půjčka do 10000 Kč - rychlá a dostupná půjčka

Na co si dát pozor u nebankovních půjček

3.12.2014

Nebankovní půjčky jsou oblíbené pro svou dostupnost a snadné získání finančních prostředků bez zdlouhavého vyplňování formulářů a schvalovacího procesu. Jsou však určitá rizika, na která byste si měli dát pozor. Na co se zaměřit, až budete nebankovní společnost žádat o půjčku?

Vyšší úrok

Nebankovní půjčky nekladou nároky na potenciální žadatele. Uzavřete je bez smlouvy, nevadí záznam v registru, nemusíte mít trvalý příjem a nepotřebujete ručitele. Takové benevolentní podmínky jsou vykompenzovány vyšší úrokovou sazbou.

Čtěte recenze

Na finančním trhu se nachází řada podvodných a lichvářských společností, proto je na místě opatrnost. Najděte si informace o firmě a vyhledejte na internetu zkušenosti jejích klientů. Nevěřte recenzím na webovém portálu firmy. Mohou být uměle vytvořeny za účelem získání co největšího počtu klientů.

Podezřelé jsou také společnosti, které nabízí žadatelům různé akce za výhodnější úrokovou sazbu, než je v bance. Nenechte se také zlákat image nebankovní společnosti. Většinou se podvodné nebankovní společnosti tváří důvěryhodněji než ty spolehlivé. Na pozoru se mějte i tehdy, pokud firma vyžaduje ručení. V případě nesplacení půjčky by Vám byla dotyčná věc velmi rychle zabavena.

Skryté poplatky

Pozor si dejte i na případné poplatky, které souvisí s půjčkou, i na dobu splatnosti. Může se stát, že narazíte na poskytovatele, který bude žádat splacení půjčky do několika dnů či týdnů. Než smlouvu podepíšete, důkladně si ji pročtěte. Pokud ve smlouvě něčemu nerozumíte nebo to ve Vás vzbuzuje podezření, nic nepodepisujte. Nechte si na podepsání více času a obraťte se na odborníka.

Úroky z prodlení

Než o nebankovní půjčku zažádáte, ujistěte se, že budete mít peníze na její splacení. Časté jsou vysoké úroky z prodlení, kvůli kterým Vám může dluh nepříjemně narůst. Stačí se opozdit například o jeden den a rázem jste přísně sankciováni. Vždy se obracejte na ověřené nebankovní společnosti, které si vybudovaly na finančním trhu významné postavení a jsou prověřeny tisíci zákazníky.Náš TIP: Více informací o rychlé a dostupné půjčce bez doložení příjmů si můžete přečíst například zde.
Doporučujeme:

Internetové stránky k tématu půjčka do 10000 online ihned jsou k dispozici například zde. Další rady a tipy ohledně půjčky do 10000 najdete na těchto stránkách.
Chcete si pořídit kávovar? O různých typech kávovarů se můžete dozvědět na www.kávovary-informace.cz.
Pokud nemůžete doložit svůj příjem, mohou se vám hodit informace o půjčce bez doložení příjmu na Maxi-půjčky.cz.

© 2015 Půjčka-10000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tento web má pouze informativní charakter. Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.