půjčka do 10000
Půjčka do 10000   |   Půjčky bez registru   |   Malé bankovní půjčky   |   Parametry půjčky   |   Na co si dávat pozor   |   ONLINE ŽÁDOSTI
Upozorňujeme čtenáře, že některé informace na tomto webu již mohou být neaktuální. Před využitím informací si je pro jistotu ověřte z jiných aktualizovaných zdrojů.
Půjčka do 10000 Kč - rychlá a dostupná půjčka

Půjčka 20 000 Kč

16.9.2014

Bankovní a nebankovní půjčky toho nemají příliš společného, ale v jednom se shodují: jak banky, tak soukromé společnosti přináší půjčku 20000 Kč.

Zatímco minimální výše této půjčky začíná u bank na 5 000 Kč, u nebankovní společnosti můžete zažádat již o pár set korun. Jaký je mezi poskytovateli půjčky 20000 Kč rozdíl a za jakých podmínek můžete půjčku získat?

Bankovní půjčky 20000 Kč

Většina bank nabízí zájemcům o půjčku i nižší částku, a to ve formě hotovostní, půjčky, kreditní karty nebo kontokorentu. Skutečnost je ovšem taková, že u spotřebitelského úvěru je potřeba doložit Váš příjem a mít čistý registr dlužníků, do něhož se můžete dostat po jedné včas nezaplacené složence nebo splátce. Co je ale přednostní této půjčky? K hlavním výhodám patří nízký úrok a RPSN a delší doba splatnosti na několik let.

Nebankovní půjčky 20000 Kč

Tyto nebankovní půjčky jsou dostupné většině žadatelů a často na ně dosáhnou lidé se záznamem v registru dlužníků a nižším příjmem. Sjednání a vyřízení půjčky trvá pár minut a peníze jsou zaslány na účet klienta ihned po schválení. Celý proces probíhá přes internet a mobilní telefon. Rizikem mohou být případné vysoké sankce za zpožděné splátky a nevýhodou vysoké úroky a RPSN.

Na co půjčku 20000 Kč využít?

Půjčka 20000 Kč spadá do neúčelových půjček a využijí ji zejména osoby, které potřebují menší finanční obnos. Tuto půjčku jako když najdete v okamžiku, když nemáte žádnou finanční rezervu a objevil se nečekaný výdaj nebo si chcete udělat radost koupí nové věci. Půjčku splácíte po dobu tří měsíců až několika let – vždy záleží na Vašem uvážení a finančních možnostech.

Příklady půjčky 20000 Kč

Bankovní půjčka od Equa bank

Equa bank představila novinku na bankovním trhu s půjčkami – tzv. minutovou hotovostní půjčku s úrokovou sazbou od 7,9 % p.a. Sami si zvolíte nejen výši půjčky, ale i dobu, po kterou ji budete splácet. O úvěr můžete požádat přes internet a do 1 minuty se dozvíte výsledek. Při půjčce 20 000 Kč na dobu 2 let splácíte měsíčně 969 Kč, ale splátky si můžete rozvrhnout až na 84 měsíců.

Nebankovní půjčka Aasa

Půjčka Aasa slibuje 20 000 Kč s dobou splatnosti od 6 do 12 měsíců a s úrokovou mírou 19 % p.a. Pokud si sjednáte nejdelší dobu splatnosti, Vaše měsíční splátka bude činit 2.222 Kč a celková splatná částka 26 665 Kč. Za poskytnutí úvěru zaplatíte poplatek 1.900 Kč a za vedení úvěrového účtu měsíční poplatek 225 Kč.Doporučujeme:

Další rady a tipy ohledně půjčky do 10000 najdete na těchto stránkách.
Chcete si pořídit kávovar? O různých typech kávovarů se můžete dozvědět na www.kávovary-informace.cz.

© 2015 Půjčka-10000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tento web má pouze informativní charakter. Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.