půjčka do 10000
Půjčka do 10000   |   Půjčky bez registru   |   Malé bankovní půjčky   |   Parametry půjčky   |   Na co si dávat pozor   |   ONLINE ŽÁDOSTI
Půjčka do 10000 Kč - rychlá a dostupná půjčka

Veřejné státní zakázky

Veřejným zadavatelem veřejných zakázek je podle zákona č. 134/2016 Sb. Úřad vlády České republiky. Veřejné zakázky, informace a dokumenty k veřejným zakázkám uveřejňuje na internetových stránkách. Každý podnikatel k nim má neomezený dálkový přístup.

Veřejné zakázky pro všechny

K posílení zásad rovného zacházení, zákazu diskriminace a zejména zásady transparentnosti využívá Úřad vlády ČR certifikované profily zadavatele, elektronické nástroje, které umožňují neomezený dálkový přístup a na kterých Úřad vlády České republiky uveřejňuje informace a dokumenty ke svým veřejným zakázkám.

Národní elektronický nástroj (NEN)

NEN slouží pro administraci a zadávání veřejných zakázek a je zcela bezplatný. Jeho účelem je podporovat plánovací aktivity i dlouhodobější povahy. Díky NEN si všichni zadavatelé veřejných zakázek mohou být jisti, že zadání bude správně podle zákona. Tento elektronický nástroj umožňuje také následnou administraci veřejných zakázek a provázání na interní systémy zadavatelů i dodavatelů nebo na systémy e-Governmentu v ČR.

Věstník veřejných zakázek

Věstník veřejných zakázek je součástí Informačního systému o veřejných zakázkách a spravuje jej Ministerstvo pro místní rozvoj ČR. Uveřejňují se v něm základní informace o veřejných zakázkách zadávanými Ministerstvem vnitra, organizačními složkami státu a státními příspěvkovými organizacemi zřízenými MV.

Členění veřejných zakázek podle hodnoty

Veřejné zakázky na dodávky a služby

  • Veřejná zakázka malého rozsahu do 2 milionů Kč
  • Podlimitní veřejná zakázka od 2 do 3,686 milionů Kč
  • Nadlimitní veřejná zakázka od 3,686 milionů Kč do neurčeno

Veřejné zakázky na stavební práce

  • Veřejná zakázka malého rozsahu do 6 milionů Kč
  • Podlimitní veřejná zakázka od 6 do 142,668 milionů Kč
  • Nadlimitní veřejná zakázka od 142,668 milionů Kč do neurčeno

Nadlimitní a podlimitní veřejné zakázky malého rozsahu jsou zadávány prostřednictvím zadávacích řízení. Výběr dodavatelů je prováděn prostřednictvím tzv. poptávek.

Databázi zakázek všichni zájemci naleznou na předním českém portálu veřejných zakázek Verejna-soutez.cz. Tento portál poskytuje informace o státních zakázkách, veřejných zakázkách malého rozsahu a podlimitních a nadlimitních veřejných zakázkách. Zájemci si mohou nastavit, jaká výběrová řízení si přejí zasílat a zároveň získávají přístup do nejrozsáhlejší databáze veřejných zakázek v ČR.Publikováno: 19.10.2023

Doporučujeme:

Další rady a tipy ohledně půjčky do 10000 najdete na těchto stránkách.
Chcete si pořídit kávovar? O různých typech kávovarů se můžete dozvědět na www.kávovary-informace.cz.

© 2015 Půjčka-10000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tento web má pouze informativní charakter. Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.

© 2015 Půjčka-10000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tento web má pouze informativní charakter. Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.