půjčka do 10000
Půjčka do 10000   |   Půjčky bez registru   |   Malé bankovní půjčky   |   Parametry půjčky   |   Na co si dávat pozor   |   ONLINE ŽÁDOSTI
Upozorňujeme čtenáře, že některé informace na tomto webu již mohou být neaktuální. Před využitím informací si je pro jistotu ověřte z jiných aktualizovaných zdrojů.
Půjčka do 10000 Kč - rychlá a dostupná půjčka

Jak dostat dluhy pod kontrolu

13.6.2015

Do kolotoče dluhů se dostává stále více lidí. Přitom stačí dodržovat určitá pravidla a nenechat se zlákat na první pohled výhodnými nabídkami. Nejhorší je řešit půjčku další půjčkou, nebo si vzít více půjček najednou. Dluhy se nahromadí a ztratíte přehled. Je potřeba přestat si půjčovat a postupně závazky splatit. Jak na to?

Seznam příjmů a výdajů

Někdy i jedna jediná půjčka může znamenat velký problém. Může se stát, že zapomenete na splátku, onemocníte nebo přijdete o práci. Hned máte nakročeno k exekuci. Proto si půjčku vždy dobře rozmyslete. Mějte kontrolu nad veškerými příjmy i výdaji vaší domácnosti. U sestaveného rozpočtu popřemýšlejte, které výdaje je možné snížit, a kde peníze uspořit. Zkuste si našetřit peníze pro nečekané výdaje nebo jako rezervu při výpadku příjmu. Udělejte si seznam všech věřitelů, kterým dlužíte peníze a přednostně zaplaťte urgentní dluhy.


Neignorujte své problémy a dejte na rady odborníků

Nezvládáte splácet? Nezavírejte oči před problémy, neignorujte urgence věřitelů. Raději s nimi jednejte jako seriózní lidé. Zkuste si domluvit jiný splátkový kalendář. Někdy pomůže i konsolidace půjček. Rozhodně si nesjednávejte další půjčku pro zaplacení té původní, zabřednete ještě hlouběji do finančních problémů. Nebojte se navštívit odborníky z finanční oblasti. Existují i poradny se službami zdarma. Poradí vám, jaké kroky můžete podniknout, a co naopak rozhodně nedělat.

Vyhlášení osobního bankrotu

Krajním řešením může být vyhlášení osobního bankrotu, které vede k postupnému oddlužení. Někdy je to jediná rozumná možnost, jak se vyhnout exekuci. Je potřeba splnit určitá kritéria. Patří k nim dluhy u dvou nebo více dlužníků a doba po splatnosti delší než 30 dní. Pokud vám bude oddlužení u krajského soudu umožněno, budete si muset vystačit s životním minimem po dobu 5 let, ale pokud během této doby splatíte alespoň 30 procent svých dluhů, bude vám zbytek odpuštěn.Doporučujeme:

Další rady a tipy ohledně půjčky do 10000 najdete na těchto stránkách.
Chcete si pořídit kávovar? O různých typech kávovarů se můžete dozvědět na www.kávovary-informace.cz.

© 2015 Půjčka-10000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tento web má pouze informativní charakter. Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.

© 2015 Půjčka-10000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tento web má pouze informativní charakter. Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.