půjčka do 10000
Půjčka do 10000   |   Půjčky bez registru   |   Malé bankovní půjčky   |   Parametry půjčky   |   Na co si dávat pozor   |   ONLINE ŽÁDOSTI
Upozorňujeme čtenáře, že některé informace na tomto webu již mohou být neaktuální. Před využitím informací si je pro jistotu ověřte z jiných aktualizovaných zdrojů.
Půjčka do 10000 Kč - rychlá a dostupná půjčka

Půjčky pro ženy na mateřské dovolené

9.7.2013

Ženy na mateřské dovolené prožívají krásné období s nově narozeným členem rodiny, ale často musí řešit finanční problémy. Jak miminko roste, je rodinný rozpočet stále napjatější a v některých měsících ani nemusí pokrýt všechny výdaje.

Pokud nemáte vytvořenou dostatečnou finanční rezervu, ale potřebujete koupit nezbytné věci pro ratolest nebo zaplatit nedoplatek za energie, využijte půjčky pro ženy na mateřské dovolené (MD).

Bez problémů až několik tisíc korun

Na bankovní půjčku pravděpodobně jako žena na mateřské dovolené nedosáhnete. Zkuste proto nebankovní společnosti, které přinášejí maminkám velké množství půjček se splatností zpravidla 30 dní až několika týdnů. Obvyklá nabídka od těchto soukromých poskytovatelů je 5 000 Kč, ale setkat se můžete i s půjčkami do 15 000 Kč, zvláště u opakovaných žádostí.

Jednoduché sjednání půjčky bez dokladování

Ženy na MD si mohou sjednat půjčku z domova, aniž by opustily své miminko. Stačí jim k tomu připojení k internetu a mobilní telefon. V online žádosti si samy určí výši půjčky a splátkové období a rozhodnou se, zda chtějí peníze vyplatit na účet nebo složenkou. U těchto typů nebankovních půjček nedokládají svůj příjem a také se jich nikdo neptá, na co peníze využijí. Důležité je pouze to, aby půjčku byly schopny splatit v daném termínu, jinak se vystavují sankcím.

Férové jednání prověřených společností

Půjčku pro ženy na MD berte jako výpomoc a investujte ji do potřebných věcí. Sjednejte si ji vždy s vědomím, že ji z příští mateřské nebo manželova příjmu splatíte. Tato půjčka má vyšší RPSN, ale s její výší nikdy nebudete u prověřených společností zaskočena, protože ji zveřejňují na svých online kalkulátorech. Před odesláním žádosti vždy znáte částku, kterou musíte do určité doby vrátit.

Příklady půjček pro ženy na MD

Půjčka Kredito24

Jako žena na MD oceníte půjčku Kredito24 až do výše 15 000 Kč a se splatností od 1 do 30 dní. V případě, že si vyberete částku 5 000 Kč, vrátíte za 30 dní včetně poplatků 6 500 Kč. Celý proces trvá 15 minut a o schválení rozhodne automatizovaný systém. Přehlednou online žádost o půjčku naleznete hned na titulní straně.

Půjčka Zaplo

K půjčce Zaplo pro ženy na MD se váže jedna zajímavá akce: první půjčka do 8 000 Kč je zcela zdarma. Jelikož se jedná o krátkodobou půjčku, doba splatnosti činí jeden měsíc. Maximální výše půjčky dosahuje částky 15 000 Kč a na poplatcích za ni zaplatíte 3 450 Kč.Doporučujeme:

Další rady a tipy ohledně půjčky do 10000 najdete na těchto stránkách.
Chcete si pořídit kávovar? O různých typech kávovarů se můžete dozvědět na www.kávovary-informace.cz.

© 2015 Půjčka-10000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tento web má pouze informativní charakter. Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.

© 2015 Půjčka-10000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tento web má pouze informativní charakter. Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.