půjčka do 10000
Půjčka do 10000   |   Půjčky bez registru   |   Malé bankovní půjčky   |   Parametry půjčky   |   Na co si dávat pozor   |   ONLINE ŽÁDOSTI

Půjčka do 10000 Kč - rychlá a dostupná půjčka

Nebankovní půjčky bez doložení příjmu

13.7.2018

Internet je místem, kde najdeme nejen zábavu a aktuality, ale i zajímavé nabídky ze světa nebankovních půjček. Tyto půjčky se dokonale přizpůsobí potřebám žadatele a nepředvídatelným životním situacím, které člověka mohou potkat. Není proto výjimkou, že si lze sjednat půjčku, i když člověk nechce dokládat potvrzení od zaměstnavatele o svých příjmech.

V takovém případě mluvíme o rychlé půjčce bez doložení příjmu.

Typy půjček bez doložení příjmu

S půjčkami bez doložení příjmu se nejčastěji setkáme ve formě mikropůjček do výše 10 000 Kč. Vyřizují se přes internet nebo SMS a poskytují se na dobu 30 dní. Větší půjčky - např. do 100 000 Kč - u kterých není nutno dokládat papírové potvrzení, ale existují také. Pro vyšší částky v řádu statisíců je pak vhodné využít americkou hypotéku - půjčku se zástavou nemovitosti se splatností 10 i více let.

Vyřízení online přes internet

O půjčku bez doložení příjmu se většinou žádá přes online formulář, v němž si klient sám zvolí požadovanou částku a dobu splatnosti. Po odeslání žádosti zvláště u krátkodobých půjček se člověk dozví výsledek do pár minut. Úvěrová společnost zpravidla požaduje další dokumenty (foto občanského průkazu, výpis z elektronického bankovnictví, ...) - vše lze dodat online přes internet.

Půjčky od solidních společností

Kdo uvažuje o tomto typu půjčky, měl by si vybrat si ověřenou společnost s kladnými recenzemi na internetu. Solidní poskytovatel si neúčtuje poplatky předem a netají žádné skutečnosti. Před sjednáním půjčky žadatel zná výši všech poplatků, úrokovou míru i RPSN. V podmínkách úvěru musí být uvedeno, zda společnost umožňuje prodloužení splátky a jaké jsou sankce za její zpoždění.

Půjčka téměř pro každého

Půjčka bez doložení příjmu pomůže v nouzové situaci jak zaměstnaným, tak i ženám na mateřské dovolené nebo důchodcům. Podmínkou je mít alespoň nějaký stabilní příjem, který se prokáže výpisem z elektronického bankovnictví.

Příklad půjčky bez papírového doložení příjmu

Via SMS

Krátkodobá půjčka Via SMS se zřizuje na dobu 7 až 30 dní a dává k dispozici částku do 30 000 Kč (první půjčka je do výše 8 000 Kč). Pomocí kalkulátorů si klient stanoví výši a délku půjčky a vyplní nezbytné osobní údaje. Poskytovatel půjčky vyžaduje povinnou registraci a zaslání 1 Kč pro ověření čísla účtu, kam budou peníze zaslány. Po schválení půjčky jsou finanční prostředky odeslány na účet během několika minut.Doporučujeme:

Další rady a tipy ohledně půjčky do 10000 najdete na těchto stránkách.
Chcete si pořídit kávovar? O různých typech kávovarů se můžete dozvědět na www.kávovary-informace.cz.

© 2015 Půjčka-10000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tento web má pouze informativní charakter. Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.

© 2015 Půjčka-10000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tento web má pouze informativní charakter. Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.