půjčka do 10000
Půjčka do 10000   |   Půjčky bez registru   |   Malé bankovní půjčky   |   Parametry půjčky   |   Na co si dávat pozor   |   ONLINE ŽÁDOSTI
Upozorňujeme čtenáře, že některé informace na tomto webu již mohou být neaktuální. Před využitím informací si je pro jistotu ověřte z jiných aktualizovaných zdrojů.
Půjčka do 10000 Kč - rychlá a dostupná půjčka

Půjčka pro problémové klienty se záznamem v registru

15.7.2013

Říkáte si, že tento typ půjčky nikdy nebudete potřebovat, protože se za problémového klienta nepovažujete? Bohužel toto označení používají banky a známé nebankovní společnosti i pro lidi, kteří se zpozdili s jednou splátkou nebo ji neuhradili a dostali se kvůli tomu do registru dlužníků.

Někteří soukromí poskytovatelé tyto zájemce o půjčku nesoudí a přináší jim nebankovní půjčku pro problémové klienty se záznamem v registru.

SMS půjčky pro problémové klienty

Nejčastější nabídkou jsou krátkodobé a pohotové SMS půjčky pro problémové klienty do výše několika tisíc korun. Zatímco první půjčka dosahuje 5 000 Kč, druhá se může vyšplhat na 10 000 Kč a třetí až na 15 000 Kč. Společnosti půjčují zpočátku nižší částky, aby si Vás prověřili, zda jste schopni půjčku splácet. Pokud si u nich vybudujete dobré jméno, nabídnou Vám částku vyšší a žádost automaticky schválí.

Doba splatnosti 1 měsíc s možností prodloužení

Tuto půjčku vyřídíte nejen přes internet, ale i zasláním SMS zprávy. Od odeslání jednoduché žádosti můžete mít peníze již za čtvrt hodiny na účtu a ihned je použít. SMS půjčku si sjednejte s vědomím, že do doby splatnosti 30 dní ji budete moci vrátit z Vašeho pravidelného měsíčního příjmu. Pečlivě si přečtěte smluvní podmínky, zda společnost umožňuje prodloužení doby splatnosti a za jakých podmínek.

Výhodné podmínky

U nebankovních půjček pro problémové klienty si můžete předem spočítat, kolik Vás bude půjčka stát. Slouží k tomu online kalkulátory na stránkách společnosti, kde si nastavíte výši půjčky a dobu splatnosti. Okamžitě se Vám ukážou poplatky, úroky a celková vratná částka. Nebankovní společnosti na Vás nenahlíží jako na problémové žadatele a garantují Vám výhodné podmínky jako u ostatních SMS půjček.

Příklady nebankovních půjček pro problémové klienty

Pronto půjčka

Půjčka bez registru, ale s dokládáním příjmu – to je Pronto půjčka ve výši 5 000 až 50 000 Kč. Na rozdíl od klasických SMS půjček mile překvapí doba splatnosti od 12 do 24 měsíců. Pokud uvažujete o částce 15 000 Kč na 12 měsíců, zaplatíte na měsíční splátce 1 445 Kč a celkově vrátíte 17 340 Kč.

Půjčka EverydayPlus

Hodila by se Vám nižší nebo naopak vyšší částka? Velký rozptyl minimální a maximální částky pro Vás přichystala půjčka EverydayPlus, a to od 100 do 12 000 Kč. Tato půjčka umožňuje využít volné peněžní prostředky do sjednaného limitu. Z čerpané částky platíte úrok ve výši 20 % a na její vrácení máte až 60 dní.Doporučujeme:

Další rady a tipy ohledně půjčky do 10000 najdete na těchto stránkách.
Chcete si pořídit kávovar? O různých typech kávovarů se můžete dozvědět na www.kávovary-informace.cz.

© 2015 Půjčka-10000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tento web má pouze informativní charakter. Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.

© 2015 Půjčka-10000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tento web má pouze informativní charakter. Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.