půjčka do 10000
Půjčka do 10000   |   Půjčky bez registru   |   Malé bankovní půjčky   |   Parametry půjčky   |   Na co si dávat pozor   |   ONLINE ŽÁDOSTI
Upozorňujeme čtenáře, že některé informace na tomto webu již mohou být neaktuální. Před využitím informací si je pro jistotu ověřte z jiných aktualizovaných zdrojů.
Půjčka do 10000 Kč - rychlá a dostupná půjčka

Podvodné půjčky - jak se jim vyhnout

19.3.2014

Podvádí mnoho lidí, snaží se získat peníze na úkor druhých pomocí podvodu, falešné informace. Někdo možná měl poctivé záměry či pohnutky. Nakonec ale připravil o čas a peníze jiného člověka. Ani firmy půjčující půjčky nejsou všechny poctivé. Jak se říká - vždy se najde nějaká černá ovce. Často mohou firmy, nebo lépe řečeno jejich majitelé na podvodech zbohatnout. Zájemci o půjčky může připadat jako podvod i velmi vysoké poplatky, které jsou zakotvené v obchodních podmínkách, smlouvě o půjčce.

Na tyto poplatky možná nebyl upozorněn. Pak je asi otázkou jak tento případ posoudí soud. Avšak soud stojí peníze, může se docílit nějakých sankcí pro firmu a nebo i zkrachování firmy následkem soudního sporu, avšak majitelé mohou vyváznout stále s "plnými kapsami", protože škoda jde na vrub firmy, ne na vrub majitelů.

Co když naletím podvodníkovi

Co se dá dělat, když naletím podvodné firmě? Neudělat stejnou chybu dvakrát. Vzít si drahé ponaučení „dvakrát měř, jednou řež“. Před zajištěním nebankovní půjčky mohu podvodné půjčky identifikovat, když pozorně čtu obchodní podmínky, smlouvu o půjčce. Pokud tomu nerozumím, je třeba se zeptat například právníka - tento úkon je však drahý. Často se vybírají půjčky podle recenzí zákazníků. Recenze je možné číst volně na internetu avšak ne každá firma recenze má. Pokud na firmu nenaleznu žádné recenze, bude možná taková půjčka pro mě rizikovější než půjčky od starých firem s mnoha recenzemi.

Spolehlivé firmy pro nebankovní půjčku

V minulém odstavci jsme si řekli jak se pokusit odhalit podvodné půjčky, nyní jak nalézt firmy, které by mohly být spolehlivé pro poskytnutí nebankovní půjčky? Pro hledání spolehlivé firmy může zájemce využít vyhledávání internetu. Vyhledávací portály umožňují prohledat tisíce stránek firem půjčující peníze, zájemce tak může díky vhodnému zadání nalézt téměř všechny nabídky firem.Náš TIP: Mnoho dalších informací o rychlé a dostupné půjčce bez doložení příjmů se dozvíte také na tomto webu.

Doporučujeme:

Internetové stránky k tématu půjčka do 10000 online ihned jsou k dispozici například zde. Další rady a tipy ohledně půjčky do 10000 najdete na těchto stránkách.
Chcete si pořídit kávovar? O různých typech kávovarů se můžete dozvědět na www.kávovary-informace.cz.
Pokud nemůžete doložit svůj příjem, mohou se vám hodit informace o půjčce bez doložení příjmu na Maxi-půjčky.cz.

© 2015 Půjčka-10000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tento web má pouze informativní charakter. Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.

© 2015 Půjčka-10000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tento web má pouze informativní charakter. Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.