půjčka do 10000
Půjčka do 10000   |   Půjčky bez registru   |   Malé bankovní půjčky   |   Parametry půjčky   |   Na co si dávat pozor   |   ONLINE ŽÁDOSTI
Upozorňujeme čtenáře, že některé informace na tomto webu již mohou být neaktuální. Před využitím informací si je pro jistotu ověřte z jiných aktualizovaných zdrojů.
Půjčka do 10000 Kč - rychlá a dostupná půjčka

Půjčky v Praze

13.9.2013

Bydlíte v Praze a potřebujete rychle peníze? Neuspěli jste v bance kvůli negativnímu záznamu v registru dlužníků nebo nemůžete prokázat dostatečný příjem? Vyzkoušejte rychlé nebankovní půjčky v Praze s dobou splatnosti až několika let a bez zástavy nebo se zástavou nemovitosti.

V Praze naleznete širokou nabídku půjček jak pro běžné občany, tak pro podnikatele.

Dostupné půjčky

Půjčky v Praze vyřídíte přes internet se zasláním peněz na účet, složenkou nebo vyplacením v hotovosti na ruku. Za poskytnutí půjčky od prověřených soukromých osob či společností neplatíte žádné poplatky předem a půjčku můžete kdykoli předčasně splatit. Tyto půjčky jsou dostupné každému zájemci a zbytečně administrativně nezatěžují.

Půjčky v Praze pro každého

Využijte jako občan Prahy nabídku půjčky pro zaměstnance nebo OSVČ. U půjčky pro zaměstnance společnost vyžaduje stálý příjem ze zaměstnání a pracovní poměr bez zkušební doby a výpovědní lhůty. Půjčka pro OSVČ je určena všem živnostníkům i se záznamem v registru, dluhem vůči státu a nízkým příjmem. Půjčky v Praze dále mohou využít důchodci, lidé na úřadu práce nebo ženy na mateřské dovolené. Lidé bez záznamu v registru a prokazatelným příjmem mohou uvažovat o bankovním úvěru.

Až několik set tisíc korun

Půjčky v Praze je možné sjednat až do výše několika set tisíc korun, přičemž jako jištění úvěru dáváte do zástavy nemovitost. Pokud potřebujete částku do 5 000 Kč, sjednejte si přes internet nebo mobil výhodnou SMS půjčku. Tato malá a krátkodobá půjčka se splatností do 30 dní je obvykle vyplácena na účet do 24 hodin od schválení žádosti.

Příklady půjček v Praze

Nebankovní půjčka od Proficredit

Chcete půjčit částku od 4 999 Kč do 166 000 Kč? Správnou volbu představuje půjčka od Proficredit, kterou splácíte 9 až 48 měsíců. Požádejte o 50 000 Kč na dobu 48 měsíců a splácejte 1 884 Kč měsíčně. Podnikatelé mohou využít půjčku od 30 000 do 110 000 Kč a za částku 50 000 Kč zaplatí na měsíční splátce 2 644 Kč.

Bankovní půjčka od Raiffeisenbank

Nepřejete si nikde uvádět účel půjčky a zároveň vyžadujete výhodný úvěr? Vyzkoušejte půjčku od Raiffeisenbank ve výši od 20 do 500 tisíc Kč s dobou splácení od 6 do 96 měsíců. U úvěru ve výši 250 000 Kč, se splatností 5 let a s úrokovou sazbou 11,9 % vydáte na měsíční splátce 5 549 Kč. Celková splatná částka činí 332 898 Kč.Doporučujeme:

Další rady a tipy ohledně půjčky do 10000 najdete na těchto stránkách.
Chcete si pořídit kávovar? O různých typech kávovarů se můžete dozvědět na www.kávovary-informace.cz.

© 2015 Půjčka-10000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tento web má pouze informativní charakter. Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.

© 2015 Půjčka-10000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tento web má pouze informativní charakter. Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.