půjčka do 10000
Půjčka do 10000   |   Půjčky bez registru   |   Malé bankovní půjčky   |   Parametry půjčky   |   Na co si dávat pozor   |   ONLINE ŽÁDOSTI
Upozorňujeme čtenáře, že některé informace na tomto webu již mohou být neaktuální. Před využitím informací si je pro jistotu ověřte z jiných aktualizovaných zdrojů.
Půjčka do 10000 Kč - rychlá a dostupná půjčka

Bankovní a nebankovní půjčky pro důchodce

8.6.2013

Průměrný důchod v ČR je přes 11 000 Kč, ale řada důchodců pobírá důchod pod touto hranicí. Potýká se s chudobou a problém nastává, když potřebují peníze na léky nebo jiné výdaje.

Ať už jako důchodce potřebujete peníze na cokoliv, vyzkoušejte půjčku pro důchodce s výhodnými podmínkami od bank nebo renomovaných společností. Poskytovatelé úvěrů vnímají důchodce jako spolehlivé klienty a uspěje většina žadatelů.

Výhodný úrok u banky

Důchodci s pravidelnou penzí mohou požádat o půjčku banku nebo soukromou společnost. Úročení bankovních úvěrů je podstatně nižší než u nebankovních půjček, splátky tolik nezatíží rozpočet důchodce a navíc je možné splátky pojistit. Zájemci si mohou sjednat bankovní půjčku na pobočce, ti více zdatní dokonce přes internet.

Benevolentní podmínky u soukromé společnosti

Pokud Vám jako důchodci stačí nižší částka ve výši pár tisíc korun, nabízí se Vám nebankovní půjčky pro důchodce. Tyto úvěry jsou charakteristické tím, že nedokládáte příjem a na překážku není záznam v registru dlužníků. Dostupnost půjčky kompenzuje vyšší úrok, RPSN a poplatky související s úvěrováním.

Splatnost od 30 dní do několika let

Zatímco u banky si můžete vybrat splatnost až na několik let, u nebankovních společností jsou zejména nižší částky splatné do 30 dní. Banky zpravidla požadují po zájemcích o půjčku účet u jejich instituce, oproti tomu soukromí poskytovatelé Vám zašlou peníze na účet do jakékoli banky, složenkou nebo předají hotovost na ruku.

Nebankovní půjčka přes internet i SMS

U nebankovních společností celou půjčku vyřídíte online nebo po telefonu. Pokud vlastníte připojení k internetu a jste jeho aktivním uživatelem, vyplňte u vybraného poskytovatele online formulář s výší půjčky, dobou splatnosti a Vašimi údaji a vyčkejte na rozhodnutí. O druhou a další půjčku můžete požádat přes SMS.

Půjčky pro důchodce

Bankovní půjčka Air Bank

Air Bank přináší půjčku od 5 000 do 600 000 Kč, za úrok 6,9 až 9,9 % p.a a se splatností od 6 do 96 měsíců. Jako důchodce dokládáte důchodový výměr a potvrzení o pobírání důchodu nebo výpisy z účtu, kam Vám chodí důchod.

Japonská půjčka

Zajímavou novinku mezi nebankovními půjčkami je Japonská půjčka, která garantuje výsledek žádosti do 1 minuty. Jako nový klient můžete využít částku od 1 000 do 4 999 Kč na 30 dní, jako ověřený klient až 15 000 Kč na 30 dní. Za každou půjčenou tisícikorunu zaplatíte poplatek ve výši 33 Kč. Tato půjčka je dostupná pouze přes internet.Doporučujeme:

Další rady a tipy ohledně půjčky do 10000 najdete na těchto stránkách.
Chcete si pořídit kávovar? O různých typech kávovarů se můžete dozvědět na www.kávovary-informace.cz.

© 2015 Půjčka-10000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tento web má pouze informativní charakter. Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.

© 2015 Půjčka-10000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tento web má pouze informativní charakter. Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.