půjčka do 10000
Půjčka do 10000   |   Půjčky bez registru   |   Malé bankovní půjčky   |   Parametry půjčky   |   Na co si dávat pozor   |   ONLINE ŽÁDOSTI
Upozorňujeme čtenáře, že některé informace na tomto webu již mohou být neaktuální. Před využitím informací si je pro jistotu ověřte z jiných aktualizovaných zdrojů.
Půjčka do 10000 Kč - rychlá a dostupná půjčka

Kde sehnat více peněz

Nestačí vám váš příjem? Otázku „kde vzít peníze?“ si kladete až příliš často? Pak byste se měli zamyslet nad dostupnými a legálními možnostmi, možná objevíte nějakou přímo pro vás.

Snížit výdaje

Nejjednodušší cestou, jak přijít k penězům, je tolik neutrácet. Zkuste se zamyslet, které výdaje si můžete odpustit, ať už natrvalo nebo pouze dočasně. Cigarety, časopisy, káva v kavárně, značkové oblečení, dovolená… některé věci můžeme oželet. Ušetřit se dá i v domácnosti, například za elektřinu či vodu nebo zužitkováním veškerých potravin. Je také možné, že bydlíte zbytečně v drahém podnájmu nebo příliš velkém domě a změna bydlení by vám dlouhodobě pomohla z finančního hlediska.

Prodej nepotřebných věcí

Každému se doma válí něco, co až tak úplně nepotřebuje k životu. Potřebujete nutně peníze? Prodejte šperky, zbytečně luxusní auto, nenošené oblečení… Dobře se prodávají umělecká díla a elektronika. Zkuste internetové aukce, inzerci a bleší trhy. Poptejte se známých, zda by něco od vás nekoupili.

Brigáda

Vzít si přivýdělek se přímo nabízí. Máte-li časově náročné zaměstnání, nebude možností tolik, ale najít se dají. Výpomoc sousedům, administrativní činnost na PC, roznos letáků, doučování, úklid domácnosti, žehlení, mytí oken, hlídání dětí… A zapojit se mohou i vaše odrostlejší ratolesti. Je možné, že najdete dlouhodobý přivýdělek, rozšíříte si dovednosti a praxi. Odvážnější se mohou vrhnout do vlastního promyšleného podnikání.

Zvýšení platu

Pokud je k tomu vhodná příležitost, zkuste požádat o zvýšení platu. Přichystejte si pádné argumenty a jednejte s nadřízeným uctivě. Jste-li dlouhodobě nedoceněni, je možná ta pravá chvíle poohlédnout se po lepším zaměstnání.

Bankovní či nebankovní půjčka

Nedostatek financí lze v některých případech řešit půjčkou. Rozdíle je v dokladování. Zatímco banky si své klienty důkladně prověřují, nebankovní půjčky poskytnou peníze téměř každému. Dobře zvažte své možnosti splácet, výhodnost půjčky a půjčujte si pouze na nezbytné věci!Doporučujeme:

Další rady a tipy ohledně půjčky do 10000 najdete na těchto stránkách.
Chcete si pořídit kávovar? O různých typech kávovarů se můžete dozvědět na www.kávovary-informace.cz.

© 2015 Půjčka-10000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tento web má pouze informativní charakter. Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.

© 2015 Půjčka-10000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tento web má pouze informativní charakter. Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.