půjčka do 10000
Půjčka do 10000   |   Půjčky bez registru   |   Malé bankovní půjčky   |   Parametry půjčky   |   Na co si dávat pozor   |   ONLINE ŽÁDOSTI
Upozorňujeme čtenáře, že některé informace na tomto webu již mohou být neaktuální. Před využitím informací si je pro jistotu ověřte z jiných aktualizovaných zdrojů.
Půjčka do 10000 Kč - rychlá a dostupná půjčka

Registr dlužníků Solus - seznam neplatičů

12.11.2015

Tento registr eviduje všechny dlužníky a neplatiče věřitelům, kteří jsou členy sdružení Solus. V jejich výčtu najdeme například ČSOB, Air Bank či Equa bank. Najdeme zde registr fyzických osob, právnických osob, registr neplatných dokladů a insolvenční registr. Navíc nabízí pozitivní registr, který informuje o pravidelně splácejících.

Jak se do registru dostat?

Do registru Solus není zase tak těžké se dostat. Stačí být dlužníkem věřitelů, kteří jsou členy takového sdružení. Abyste zjistili, že jste v registru evidováni, je potřeba zaslat oficiální žádost s úředně ověřeným podpisem. Pro výpis z registru je třeba zaslat vyplněnou žádost, kterou naleznete na oficiálním webu sdružení. Nově je možné vyžádat výpis i prostřednictví SMS zprávy.

K čemu je to dobré?

Registr dlužníků Solus je vhodný pro všechny věřitele, které si potřebují zjistit, komu poskytují služby. Pomůže k tomu, zjistit důležité informace, které pomohou vyvarovat se nepříjemných tahanic s neplatiči. Hlavním cílem tohoto sdružení je chránit věřitele před nesplacenými pohledávkami. V každém případě je lepší se v takovémto registru neocitnout, velmi těžko se z něj totiž dostává.Doporučujeme:

Další rady a tipy ohledně půjčky do 10000 najdete na těchto stránkách.
Chcete si pořídit kávovar? O různých typech kávovarů se můžete dozvědět na www.kávovary-informace.cz.

© 2015 Půjčka-10000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tento web má pouze informativní charakter. Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.

© 2015 Půjčka-10000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tento web má pouze informativní charakter. Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.