půjčka do 10000
Půjčka do 10000   |   Půjčky bez registru   |   Malé bankovní půjčky   |   Parametry půjčky   |   Na co si dávat pozor   |   ONLINE ŽÁDOSTI
Upozorňujeme čtenáře, že některé informace na tomto webu již mohou být neaktuální. Před využitím informací si je pro jistotu ověřte z jiných aktualizovaných zdrojů.
Půjčka do 10000 Kč - rychlá a dostupná půjčka

Půjčka Zaplo

8.1.2013

Český finanční trh vyrostl od devadesátých let mnohonásobně. Vznikla celá řada bankovních i nebankovních společností, které poskytují široké portfolio služeb včetně poskytování spotřebitelských úvěrů. Pojďme se nyní podívat na jednu z moderních půjček, která se nazývá Zaplo.

Jak to funguje?

V dnešní době, která je plná moderních technologií, je pochopitelné, že i tyto finanční společnosti urazily velký kus cesty, co se modernizace týče.

Pro získání půjčky vám stačí vyplnit internetový formulář, který doplníte o kopii občanského průkazu. Poté stačí jen zaslat na účet Zaplo verifikační poplatek ve výši 1 Kč, který ověří pravost vašeho účtu.


Díky plné digitalizaci procesu půjčování peněz se všechny úkony výrazně zrychlily, a tak po zaslání verifikačního poplatku a přijetí autorizační SMS či emailu bude půjčka odeslána již za 15 minut.

Kolik si můžu půjčit?

Společnost Zaplo Finance poskytuje především drobné úvěry. Maximální možnou půjčkou je 15 000 Kč, kterou můžete splácet 7 až 30 dnů. První půjčka je však omezená v rozmezí od 1000 do 8000 Kč. První půjčka je při řádném splacení vždy zdarma. V praxi to jednoduše znamená, že si půjčíte 8 000 a 8 000 zase vrátíte.

Jaké jsou nevýhody mikropůjček?

Malé půjčky od nebankovních společností na první pohled vypadají velmi lákavě. Je nutné si však uvědomit, že při žádostech o tyto půjčky je nutno postupovat zodpovědně – pokud si nejste jistí, zda následující měsíc budete mít dost peněz na splacení půjčky, raději se uskromněte a vyřešte svou situaci bez úvěru.

Mějte také na paměti, že není vhodné splácet jednu pohledávku jinou. Může se to zdát jako šalamounské řešení, ale ve skutečnosti takto jen vytloukáte klín jiným klínem.
Doporučujeme:

Další rady a tipy ohledně půjčky do 10000 najdete na těchto stránkách.
Chcete si pořídit kávovar? O různých typech kávovarů se můžete dozvědět na www.kávovary-informace.cz.

© 2015 Půjčka-10000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tento web má pouze informativní charakter. Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.

© 2015 Půjčka-10000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tento web má pouze informativní charakter. Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.