půjčka do 10000
Půjčka do 10000   |   Půjčky bez registru   |   Malé bankovní půjčky   |   Parametry půjčky   |   Na co si dávat pozor   |   ONLINE ŽÁDOSTI
Půjčka do 10000 Kč - rychlá a dostupná půjčka

Půjčka bez nahlížení do registru dlužníků

19.3.2016

Negativní záznamy v registrech dlužníků znemožňují zájemcům o půjčku požádat o bankovní úvěr. Naštěstí pro takové osoby existuje druhá varianta, a to nebankovní půjčka bez kontroly registru dlužníků. Nakolik jsou pro klienty výhodné a nakolik jsou jen vstupenkou do dluhové pasti?

Pro mnohé soukromé nebankovní společnosti nepředstavují záznamy v registrech problém ani důvod, proč žádost zamítnout. Zvláště malé krátkodobé půjčky bez registru získá téměř každý, kdo o ně požádá.

Půjčka bez registru a zbytečné administrativy

Půjčka bez nahlížení do registru dlužníků je dostupná většině žadatelů za vyšší úrok. Jediné, co poskytovatel půjčky prověřuje, je jeho vlastní interní registr dlužníků. Proces od žádosti po schválení půjčky probíhá online a nezatěžuje jej administrativa ani zbytečné průtahy.

Krátkodobé půjčky přes internet

Pokud zájemce o půjčku zadá do vyhledávače heslo půjčka bez nahlížení do registru dlužníků, nejčastěji se zobrazí nabídky půjček do 10 000 Kč a se splatností do 30 dní. O peníze je v tomto případě možné žádat nejen prostřednictvím internetu, ale u opakovaných žádostí také přes SMS. Peníze klient obdrží na účet bez zbytečného čekání do pár minut a tento úvěr tak může představovat rychlou finanční injekci při nouzových situacích před výplatou.

Střednědobá půjčka bez registru

Zoufat si člověk nemusí, ani když potřebuje půjčit větší částku. Několik nebankovních společností má ve své nabídce půjčky do několika desítek tisíc korun a se splatností od 6 do 18 měsíců. K jejich vyřízení není nutné dokládat papírové potvrzení o výši příjmů, stačí výpis z bankovního účtu.

Ověřovací poplatek

Za půjčku bez nahlížení do registru dlužníků se neplatí žádné poplatky předem a žádost o ni lze podat v libovolnou dobu. Schvalovací proces je v režii automatizovaného systému nebo úvěrových pracovníků. V některých případech společnosti vyžadují při první žádosti zaslání 1 Kč na jejich účet pro ověření účtu žadatele, což žádost o půjčku prodlužuje.

Nevýhody a rizika

Vedle výše uvedených výhod - minimální administrativy a dostupnosti i lidem, kteří mají negativní záznamy v registrech - mají půjčky tolerantní k dluhovým rejstříkům také řadu nevýhod. V první řadě je to vysoká cena za půjčené peníze - úroky a RPSN jsou až několikanásobně vyšší než je tomu u bankovních úvěrů. Nepříjemné mohou být také vysoké sankce za případné nesplácení půjčky. V neposlední řadě je problémem i samotná dostupnost úvěrů - půjčku mohou dostat i problémoví klienti, pro něž může být další finanční závazek vstupenkou do dluhové spirály.Doporučujeme:

Další rady a tipy ohledně půjčky do 10000 najdete na těchto stránkách.
Chcete si pořídit kávovar? O různých typech kávovarů se můžete dozvědět na www.kávovary-informace.cz.

© 2015 Půjčka-10000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tento web má pouze informativní charakter. Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.

© 2015 Půjčka-10000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tento web má pouze informativní charakter. Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.