půjčka do 10000
Půjčka do 10000   |   Půjčky bez registru   |   Malé bankovní půjčky   |   Parametry půjčky   |   Na co si dávat pozor   |   ONLINE ŽÁDOSTI
Upozorňujeme čtenáře, že některé informace na tomto webu již mohou být neaktuální. Před využitím informací si je pro jistotu ověřte z jiných aktualizovaných zdrojů.
Půjčka do 10000 Kč - rychlá a dostupná půjčka

Rychlá půjčka před výplatou 15000 Kč

30.11.2013

Nečekané výdaje mohou potkat kohokoliv z nás a přiznejme si - kdo má po ruce finanční rezervu tak, aby bezpečně vyžil do další výplaty? Může se tak lehce stát, že budeme potřebovat rychle si půjčit peníze na týden dva nebo tři před výplatou. Kdo poskytuje půjčky před výplatou 15000 Kč?

Ferratum, Viasms.cz, Kredia

Pro případy, kdy nám chybí pár stovek nebo tisícovek do výplaty jsou zde malé nebankovní společnosti, které poskytují tzv. SMS půjčky. Mezi nejznámnější patří společnosti Feratum, ViaSMS.cz, Kredia nebo například CreditON. Tyto půjčky začínají na částce kolem 1000 Kč a maximální částka, kterou si můžeme od těchto společností půjčit, je kolem 10000 Kč. Doba splatnosti bývá 7, 14, 21 nebo až 30 dní.

Jak si půjčit 15000 Kč

Napoprvé Vám většina nebankovních společností, které se specializují na malé půjčky, poskytne maximálně 5000 Kč. Pokud ale první půjčku řádně a včas splatíte, můžete si při další žádosti požádat o větší částku. Například u společnosti CreditOn můžete tak jako stálý klient můžete získat až 20000 Kč.

Everyday Plus

V letošním roce se na našem trhu objevila novinka - Půjčka Everyday Plus. S tímto mini úvěrem můžete již při první žádosti získat až 12000 Kč, a navíc si můžete půjčit až na 62 dní nebo dokonce ještě déle. Více o tomto produktu se dozvíte například z těchto stránek.

Půjčky Provident

Další možností, jak získat rychlou a dostupnou půjčku 15000 Kč je požádat o úvěr známou a renomovanou společnost Provident. Provident Vám půjčí 4000 - 50000 Kč, a to jak v hotovosti, tak i na účet. Doba splatnosti je 45 - 60 týdnů.

Bankovní půjčky 15000 Kč

Bankovní půjčky zpravidla začínají na 30000 Kč, ale existuje jeden velmi pohodlný způsob, jak si od banky 15000 Kč půjčit. Ideálním způsobem je využít kontokorentu u běžného účtu nebo kreditní karty. Kreditní karta Vám nabízí individuálně nastavěný limit čerpání, pokud máte pravidelný příjem, nemělo by být problémem získat úvěrový limit 15000 i více. Pokud kreditku máte vyřízenou, můžete na ní kdykoliv nakupovat až do výše Vašeho limitu čerpání. Navíc - pokud peníze splatíte v rámci bezúročného období, nebudete platit žádné úroky za půjčku.Náš TIP: Mnoho dalších informací o rychlé a dostupné půjčce bez doložení příjmů se dozvíte také na tomto webu.
Doporučujeme:

Internetové stránky k tématu půjčka do 10000 online ihned jsou k dispozici například zde. Další rady a tipy ohledně půjčky do 10000 najdete na těchto stránkách.
Chcete si pořídit kávovar? O různých typech kávovarů se můžete dozvědět na www.kávovary-informace.cz.
Pokud nemůžete doložit svůj příjem, mohou se vám hodit informace o půjčce bez doložení příjmu na Maxi-půjčky.cz.

© 2015 Půjčka-10000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tento web má pouze informativní charakter. Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.

© 2015 Půjčka-10000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tento web má pouze informativní charakter. Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.