půjčka do 10000
Půjčka do 10000   |   Půjčky bez registru   |   Malé bankovní půjčky   |   Parametry půjčky   |   Na co si dávat pozor   |   ONLINE ŽÁDOSTI
Upozorňujeme čtenáře, že některé informace na tomto webu již mohou být neaktuální. Před využitím informací si je pro jistotu ověřte z jiných aktualizovaných zdrojů.
Půjčka do 10000 Kč - rychlá a dostupná půjčka

Rozjíždíte "byznys" a potřebujete si půjčit?

13.2.2013

Každým rokem přibývají stovky nových podnikatelů, kteří chtějí rozjet svůj vysněný byznys a vydělat nějakou tu korunu. Každý z nich určitě řeší, kde vzít potřebné finance pro rozjezd podnikání. Dnes to již není žádný problém, půjčky pro začínající podnikatele najdeme v nabídce jak bank, tak i nebankovních společností.

Co je nutno splňovat?

V naprosté většině případů musí mít začínající podnikatelé majetek, kterým budou schopní ručit. Společnost, která bude půjčku poskytovat, po vás bude pravděpodobně chtít i představit podnikatelský záměr a plán podnikání, aby bylo jasné, že to s podnikáním myslíte vážně a budete mít z čeho splácet půjčené peníze.

Kolik si je možno půjčit a jaké druhy úvěrů jsou vhodné?

Podnikatelům jsou nabízeny různé částky, některé společnosti vám půjčí několik desítek tisíc, některé, především bankovní, pak i klidně několik milionů. Vybírat si lze i mezi celou řadou úvěrů.

Mezi tradiční patří podnikatelský kontokorentní úvěr, anebo kreditní platební karta, se kterou můžete jít takzvaně do minusu a následně peníze splácet. Dále se nabízí účelové úvěry, které se poskytují především na investiční činnost vznikající společnosti. Mezi zajímavé alternativy patří také přímo Půjčka pro začínající podnikatele, která může být i neúčelová, ale tady musíte počítat s vyššími úroky. Určitě se vyplatí před uzavřením úvěru prohlédnout si celý trh a pečlivě si vybrat jak konkrétní společnost, tak i produkt.

Výhody a nevýhody

Mezi výhody úvěrů pro začínající podnikatele patří určitě možnost půjčit si až několik milionů korun, možnost využití bezúčelné půjčky, což znamená, že nemusíte dokládat účel, za jakým si peníze půjčujete a můžete je využít na cokoliv, co zrovna potřebujete. Mezi nevýhody se pak řadí vyšší úroky, nutnost ověřit si bonitu klienta (v registru dlužníků, což může některým žadatelům uzavřít cestu k úvěru) a při žádosti o větší částky je nutno ručit svým majetkem.

Malé půjčky do 10000 Kč

Pokud jste začínající podnikatel a potřebujete si půjčit pouze malou částku do 10000 Kč, pak je má Vaše situace poměrně snadné řešení. Stačí si vybrat některou z online krátkodobých půjček které jsou dostupné i lidem s nízkými příjmy nebo těm, kteří zrovna začali podnikat.Doporučujeme:

Další rady a tipy ohledně půjčky do 10000 najdete na těchto stránkách.
Chcete si pořídit kávovar? O různých typech kávovarů se můžete dozvědět na www.kávovary-informace.cz.
Pokud nemůžete doložit svůj příjem, mohou se vám hodit informace o půjčce bez doložení příjmu na Maxi-půjčky.cz

© 2015 Půjčka-10000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tento web má pouze informativní charakter. Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.