půjčka do 10000
Půjčka do 10000   |   Půjčky bez registru   |   Malé bankovní půjčky   |   Parametry půjčky   |   Na co si dávat pozor   |   ONLINE ŽÁDOSTI
Upozorňujeme čtenáře, že některé informace na tomto webu již mohou být neaktuální. Před využitím informací si je pro jistotu ověřte z jiných aktualizovaných zdrojů.
Půjčka do 10000 Kč - rychlá a dostupná půjčka

Účet bez poplatku? Ano, existuje

12.8.2014

Představa, že za vedení svého účtu platíte měsíčně několik desítek korun, vás pravděpodobně rozčiluje a jen neradi se s touto skutečností smiřujete. A už víte, že některé banky poskytují běžné účty bez poplatků?

Jedná se především o nové banky, díky nimž zaběhnuté bankovní domy přiházejí o své klienty.

Kdo poskytuje účty bez poplatků?

Nové menší banky poskytují své běžné účty bez poplatků buďto naprosto bez podmínek, nebo za předem určených náležitostí, jako je minimální měsíční příjem nebo určitý počet plateb kartou u obchodníka.Účet bez poplatků a bez podmínek nabízí například AirBank, Equa bank, mBank nebo FIO banka.

U AirBank pak máte možnost zvolit si ze dvou tarifů, a to malého a velkého. Malý tarif je bez jakéhokoliv měsíčního poplatku a obsahuje vedení účtu zdarma, příchozí a odchozí platby v České republice bez poplatku či výběr z bankomatů AirBank zdarma. 25 korun si pak zaplatíte za výběr z bankomatu cizí banky a 10 korun za výběr hotovosti z terminálu Sazky. U velkého tarifu zaplatíte stovku měsíčně, potom už ale neplatíte vůbec za nic.

Nové banky na trhu, mám se bát?

Řada lidí si pokládá otázku, zdali z nových bank na trhu nečíhá jisté riziko jejich krachu. S tím by totiž byla spojena hrozba toho, že klient přijde o své finance. Dnes se již není čeho bát, jelikož všechny nové banky jsou v zisku. Navíc stále více klientů bankovních stálic přechází k moderním poskytovatelům bankovních služeb, a tak na trhu začíná válka o klienty. Velké banky se snaží své klienty udržet různými akcemi a nastavováním služeb dle klientových představ.
Doporučujeme:

Další rady a tipy ohledně půjčky do 10000 najdete na těchto stránkách.
Chcete si pořídit kávovar? O různých typech kávovarů se můžete dozvědět na www.kávovary-informace.cz.

© 2015 Půjčka-10000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tento web má pouze informativní charakter. Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.

© 2015 Půjčka-10000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tento web má pouze informativní charakter. Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.