půjčka do 10000
Půjčka do 10000   |   Půjčky bez registru   |   Malé bankovní půjčky   |   Parametry půjčky   |   Na co si dávat pozor   |   ONLINE ŽÁDOSTI
Upozorňujeme čtenáře, že některé informace na tomto webu již mohou být neaktuální. Před využitím informací si je pro jistotu ověřte z jiných aktualizovaných zdrojů.
Půjčka do 10000 Kč - rychlá a dostupná půjčka

Půjčky v Brně nejen pro obyvatele Brna

18.8.2014

Žijete v Brně a jeho okolí potřebujete rychlou osobní půjčku, podnikatelský úvěr nebo hypotéku? Zamítla banka Vaši žádost kvůli nedostatečnému příjmu nebo negativnímu záznamu v registru dlužníků? Možná si kvůli tomu připadáte v bezvýchodné situaci, ale na dosah ruky máte zajímavé půjčky v Brně.

Oslovit můžete jednu z nebankovních společností a osoby s dobrou platební morálkou dokonce bankovní instituce.

Druhy půjček v Brně

Nebankovní a některé bankovní půjčky vyřídíte přes internet z pohodlí svého domova. Zatímco nebankovní společnosti se specializují na krátkodobé SMS půjčky, půjčky do výplaty, podnikatelské úvěry a americké hypotéky se zástavou nemovitosti, banky poskytují běžné spotřebitelské úvěry, podnikatelské půjčky a klasické hypotéky.

Půjčka na cokoli a americká hypotéka

Půjčte si na cokoli, co zrovna v danou chvíli potřebujete. Půjčky v Brně přináší neodolatelné nabídky úvěrů s nízkými nároky na bonitu žadatele. Zájem může projevit každý – student, žena na MD, důchodci, OSVČ nebo zaměstnanci. Lákavá je také americká hypotéka se zástavou nemovitosti, která žadateli přinese až 70 % z tržní ceny nemovitosti. U tohoto typu hypotéky společnosti obvykle nezkoumají registr dlužníků a nepožadují prokazování příjmů.

Krátkodobé půjčky do výplaty

Jako další nebankovní produkt zaujmou malé půjčky do výplaty, které Vám při opakovaném čerpání přihrají částku do 15000 Kč. Jediné, v čem lze spatřovat nevýhodu, je vyšší úrok a krátká doba splatnosti do 30 dní. Naopak předností těchto půjček je jejich vyřízení přes internet nebo SMS, připsání peněz do 24 hodin na účet a dostupnost všem lidem různého sociálního postavení.

Příklady půjček v Brně

Nebankovní Osobní půjčka od Cetelem

Své sny můžete uskutečnit s Osobní půjčkou od společnosti Cetelem prostřednictvím jejích poboček, obchodních partnerů a internetu. Úrok začíná již na 6,9 % p.a. a dobu splatnosti si rozvrhnete na 6 až 72 měsíců. Částka, která je Vám k dispozici, začíná na 20 000 Kč a končí na 1 mil. Kč. Při půjčce 100 000 Kč s dobou splatnosti 72 měsíců zaplatíte měsíčně 1 850 Kč.

Bankovní Expres půjčka od GE Money Bank

Přemýšlíte o spotřebitelském úvěru a potřebujete si splátky rozvrhnout na delší dobu? Zkuste požádat GE Money Bank o Expres půjčku s úrokem již od 7 % p.a. Banka klientům poskytuje částku od 20 000 do 800 000 Kč na 24 až 96 měsíců. Schválení půjčky online netrvá déle než 5 minut a za její včasné splacení získáte až 60 000 Kč zpět.Doporučujeme:

Další rady a tipy ohledně půjčky do 10000 najdete na těchto stránkách.
Chcete si pořídit kávovar? O různých typech kávovarů se můžete dozvědět na www.kávovary-informace.cz.

© 2015 Půjčka-10000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tento web má pouze informativní charakter. Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.

© 2015 Půjčka-10000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tento web má pouze informativní charakter. Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.