půjčka do 10000
Půjčka do 10000   |   Půjčky bez registru   |   Malé bankovní půjčky   |   Parametry půjčky   |   Na co si dávat pozor   |   ONLINE ŽÁDOSTI
Upozorňujeme čtenáře, že některé informace na tomto webu již mohou být neaktuální. Před využitím informací si je pro jistotu ověřte z jiných aktualizovaných zdrojů.
Půjčka do 10000 Kč - rychlá a dostupná půjčka

SMS půjčky dostupné i problémovým klientům

15.2.2013

To, že Vaše jméno figuruje v některém z registrů dlužníků, ještě nemusí znamenat, že už nikdy žádnou půjčku nedostanete. Právě v oblasti malých půjček do výplaty, o něž je možné žádat prostřednictvím SMS zprávy, je Vaše šance velmi dobrá. Podívejme se, jak to se SMS půjčkami pro problémové klienty vypadá v praxi.

Pokud byste žádali statisícové sumy, byla by velká obezřetnost ze strany věřitele na místě. Půjčka je obvykle dlouhodobý závazek a pravidelné měsíční splátky může narušit nečekaná událost, která věřitele i dlužníka přivede do nepříjemné situace. U SMS mikroúvěrů je tomu jinak - dlužná částka zřítkakdy přesahuje 10000 Kč a celá půjčka se splácí jednou jedinou splátkou po maximálně 30 dnech od data vypůjčení.

Jednoduchá půjčka

I pro chronického dlužníka je tedy poměrně jednoduché odhadnout, zda bude mít za měsíc peníze na splacení půjčky či nikoliv. Záznam v registrech dlužníků tedy pro řadu nebankovních firem v této oblasti nebývá problém.

Půjčky bez dokladu o příjmech

Rovněž doklad o příjmech většinou není - vzhledem k jednoduchosti a krátkodobosti půjčky - vyžadován. Pokud jste tedy problémovým klientem proto, že máte špatně prokazatelný příjem (například pracujete za minimální mzdu a přivyděláváte si příležitostnými brigádami), je rovněž velká pravděpodobnost, že zde uspějete.

Žádost vyplňte pravdivě

Důležité je to, abyste při žádosti o SMS půjčku pravdivě vyplnili online formulář, kde vedle zadání osobních údajů také odpovídáte na dotazy ohledně Vašich příjmů a dluhové historie. Pouze na základě pravdivých dat může věřitel správně a zodpovědně rozhodnout, zda Vám půjčku poskytne či nikoliv.

Půjčky, které jsou tolerantní k registrům a dokládání příjmů můžete najít v našem přehledu zde.Doporučujeme:

Další rady a tipy ohledně půjčky do 10000 najdete na těchto stránkách.
Chcete si pořídit kávovar? O různých typech kávovarů se můžete dozvědět na www.kávovary-informace.cz.
Pokud nemůžete doložit svůj příjem, mohou se vám hodit informace o půjčce bez doložení příjmu na Maxi-půjčky.cz

© 2015 Půjčka-10000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tento web má pouze informativní charakter. Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.

© 2015 Půjčka-10000.cz - Všechna práva vyhrazena.

Tento web má pouze informativní charakter. Provozovatel stránek neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.